Zarządzanie urlopami

Elektroniczne zarządzanie urlopami

RCP e-Pracownicy to rewolucyjne narzędzie dostępne dla każdego, które w oparciu o elektroniczne wnioski urlopowe automatyzuje proces zarządzania urlopami oraz innymi nieobecnościami w firmie.

Zarządzaj urlopem online. Szybko i intuicyjnie planuj nieobecności w firmie za pomocą elektronicznych wniosków urlopowych. Ewidencja czasu pracy i karty obecności to już przeszłość. Miej kontrolę w dowolnym momencie i decyduj wtedy, kiedy chcesz w oparciu o złożone wnioski i ich akceptację.

PRZETESTUJ ZA DARMO
elektroniczne wnioski urlopowe
naliczanie dni urlopowych

Automatyczne naliczanie urlopów i innych nieobecności

System RCP e-Pracownicy zapewnia naliczenie wymiaru urlopu, który dostosujesz do polityki w Twojej firmie. System do nieobecności w oparciu o złożone wnioski urlopowe online, automatycznie nalicza wymiar urlopu, w zależności od daty rozpoczęcia zatrudnienia pracownika.

Personalizowane opcje urlopowe

Każdy pracownik ma jasno określone ile przysługuje mu urlopu oraz ile dni zostało jeszcze do wykorzystania. Oprócz dni urlopowych, które wyliczane są ustawowo możesz dodać urlopy do wykorzystania przepisane z poprzedniego roku, a także inne uzgodnione (nieobjęte obowiązkiem ustawowym prawa pracy). Dzięki systemowi e-Pracownicy zarządzanie urlopami masz zawsze pod kontrolą.

Co dodatkowo zyskujesz?

Korzyści, które zyskujesz dzięki e-Pracownicy to nie tylko gotowe moduły.

Dbamy o każdy aspekt Twojej pracy.

Zgodnie z RODO

Dane w narzędziu e-Pracownicy są zawsze bezpiecznie przechowywane i spełniają wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników.

Bezpieczeństwo

Archiwizacja online daje Ci możliwe największe zabezpieczenie przed niepożądanymi wyciekami danych. Cyfryzacja dokumentów akt pracowniczych to przyszłość, a także bezpieczeństwo!

Wygoda

Przechowywanie danych elektronicznie oszczędzi nie tylko czas pracy w dziale HR, ale również dużą przestrzeń w Twojej firmie. Dokumenty wyszukiwane są szybciej i nie zajmują już miejsca na półkach.