Elektroniczne wnioski urlopowe

Generowanie elektronicznych wniosków urlopowych

ERCP e-Pracownicy dba o elektroniczny obieg dokumentów. Szybko i w łatwy sposób wygenerujesz elektroniczny wniosek urlopowy. Zapewniamy Ci dostęp do wszystkich Twoich wniosków – bieżących oraz zrealizowanych do których decyzja została już podjęta.

PRZETESTUJ ZA DARMO
elektroniczne wnioski urlopowe
elektroniczne wnioski urlopowe

Prosty podgląd wniosków urlopowych i decyzji

W każdej chwili możesz anulować oraz przeglądać swoje elektroniczne wnioski. Masz stały dostęp do statusu wniosku – zaakceptowany, czy w oczekiwaniu na decyzję. Nie musisz zawracać sobie głowy kontrolą procesu. Jako pracodawca o każdej złożonej prośbie urlopowej pracownika zostajesz powiadomiony mailowo!

Złożenie elektronicznego wniosku urlopowego na klik.

Różne rodzaje absencji

Innowacyjne narzędzie HR e-pracownicy umożliwia Ci samodzielne definiowanie listy typów nieobecności, które mogą zgłaszać Twoi pracownicy.

Pracownik generując wniosek ma do wyboru zarówno urlopy wypoczynkowe, chorobowe, jak również nieobecności niepłatne, opiekę nad dzieckiem, macierzyńskie, wychowawcze oraz inne okoliczności płatne lub nie. Możesz również ograniczyć dostęp do wybranych typów nieobecności dla poszczególnych pracowników.

różne rodzaje absencji

Co dodatkowo zyskujesz?

Korzyści, które zyskujesz dzięki e-Pracownicy to nie tylko gotowe moduły.

Dbamy o każdy aspekt Twojej pracy.

Zgodnie z RODO

Dane w narzędziu e-Pracownicy są zawsze bezpiecznie przechowywane i spełniają wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników.

Bezpieczeństwo

Archiwizacja online daje Ci możliwe największe zabezpieczenie przed niepożądanymi wyciekami danych. Cyfryzacja dokumentów akt pracowniczych to przyszłość, a także bezpieczeństwo!

Wygoda

Przechowywanie danych elektronicznie oszczędzi nie tylko czas pracy w dziale HR, ale również dużą przestrzeń w Twojej firmie. Dokumenty wyszukiwane są szybciej i nie zajmują już miejsca na półkach.