Kalendarz nieobecności

Kalendarz nieobecności

Dzięki RCP e-Pracownicy masz dostęp do elastycznej konfiguracji kont poszczególnych pracowników. Nie musisz już szukać osoby w firmie – wejdź w zestawienia i zobacz kto ma dziś wolne i kiedy wróci do pracy. Narzędzie e-Pracownicy usprawni komunikację w Twoim biznesie.

PRZETESTUJ ZA DARMO
kalendarz nieobecności w firmie
kalendarz nieobecnosci pracownika

Przejrzystość obecności każdego pracownika

Kalendarz urlopowy firmy możesz mieć zawsze w zasięgu ręki. Kalendarz czasu pracy E-pracownicy zapewnia bieżący i sprawny dostęp do ewidencji nieobecności wszystkich pracowników i może być dostępny dla każdego. Niezależnie od typu nieobecności i złożonego wniosku urlopowego online. Intuicyjnie i bezproblemowo zoptymalizujesz proces urlopowy w firmie.

Co dodatkowo zyskujesz?

Korzyści, które zyskujesz dzięki e-Pracownicy to nie tylko gotowe moduły.

Dbamy o każdy aspekt Twojej pracy.

Zgodnie z RODO

Dane w narzędziu e-Pracownicy są zawsze bezpiecznie przechowywane i spełniają wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników.

Bezpieczeństwo

Archiwizacja online daje Ci możliwe największe zabezpieczenie przed niepożądanymi wyciekami danych. Cyfryzacja dokumentów akt pracowniczych to przyszłość, a także bezpieczeństwo!

Wygoda

Przechowywanie danych elektronicznie oszczędzi nie tylko czas pracy w dziale HR, ale również dużą przestrzeń w Twojej firmie. Dokumenty wyszukiwane są szybciej i nie zajmują już miejsca na półkach.