Generowanie zaświadczeń, list obecności i kart pracy

Potrzebne Ci zaświadczenie lub karta pracy? Czytaj dalej!

Potrzebujesz w danej chwili zaświadczenia o zarobkach za poprzednie lata? Nic prostszego! Wygeneruj zaświadczenie automatyczne. Nie przejmuj się kontrolą dostępu i rejestrem czasu pracy. Dbaj o pracowników odpowiedzialnie i wygodnie!

PRZETESTUJ ZA DARMO
generowanie zaświadczeń
generownie kart pracy elektronicznych

Automatyczne generowanie

Jeżeli prowadzisz listy obecności pracowników lub składasz do przełożonego kartę pracy, możesz wygenerować ją automatycznie. Nie trać czasu na tworzenie jej ręcznie. Minimalizuj ryzyko błędów. Wszystkie dane w karcie pracy uzupełniają się automatycznie, więc nie ma mowy o pomyłce.

Przejrzyste karty pracy pracowników

Jedną z funkcjonalności systemu RCP e-Pracownicy jest generator kart pracy. Teraz jako pracownik masz przejrzysty dostęp do w pełni wygenerowanej karty pracy w Twoim panelu.

Za pośrednictwem swojego panelu możesz w łatwy sposób podsumować cały poprzedni miesiąc. Zadbaliśmy o czytelny dostęp do pełnej informacji, ponieważ wiemy, że jest on niezbędny dla każdej efektywnej i nowoczesnej firmy.

karta pracy generowanie

Co dodatkowo zyskujesz?

Korzyści, które zyskujesz dzięki e-Pracownicy to nie tylko gotowe moduły.

Dbamy o każdy aspekt Twojej pracy.

Zgodnie z RODO

Dane w narzędziu e-Pracownicy są zawsze bezpiecznie przechowywane i spełniają wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników.

Bezpieczeństwo

Archiwizacja online daje Ci możliwe największe zabezpieczenie przed niepożądanymi wyciekami danych. Cyfryzacja dokumentów akt pracowniczych to przyszłość, a także bezpieczeństwo!

Wygoda

Przechowywanie danych elektronicznie oszczędzi nie tylko czas pracy w dziale HR, ale również dużą przestrzeń w Twojej firmie. Dokumenty wyszukiwane są szybciej i nie zajmują już miejsca na półkach.