Współpraca

Współpracuj z nami!

Możesz rozwijać swój produkt i poszerzyć funkcjonalności programu o wybrane moduły naszego narzędzia e-Pracownicy.

fancy
Szybka integracja

Przygotowaliśmy gotowe rozwiązania dla naszych klientów! Zgłoś się do nas, wystarczy jedyne 48h na dostosowanie programu do Twoich potrzeb. Dzięki temu utrzymasz płynność wszystkich procesów w firmie i zyskasz dopasowane narzędzie dla HR w Twojej firmie.

fancy
Elastyczność

Narzędzie e-Pracownicy pozwala na proste i wygodne zarządzanie pracownikami w każdej nowoczesnej firmie. Jest to uniwersalne rozwiązanie, którego funkcjonalności zintegrujesz do wielu różnych typów oprogramowania użytkowanych w Twoim biznesie.

fancy
White label

Produkt sprzedawać będziesz pod własną marką. Możesz dobrać własne logo, kolory czy samą domenę na jakiej znajdzie się produkt. Dzięki temu, klienci będą utożsamiali funkcjonalności systemu do zarządzania pracownikami z Twoim oryginalnym rozwiązaniem.

Masz własny pomysł?

Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i współpracę. Chcesz ulepszyć system eRCP e-Pracownicy? Masz własny pomysł jak dodać cegiełkę do naszej fortecy – skontaktuj się z nami, a zaproponujemy jak wdrożyć Twoje rozwiązanie. Rozwijaj razem z nami swój biznes i zaskocz rynek nowoczesnymi efektami naszej współpracy.

e-pracownicy narzędzie HR