Powiadomienia automatyczne

Automatyczne powiadomienia o badaniach i urlopach

Otrzymuj automatyczne przypomnienia mailowe i bądź na bieżąco ze wszystkimi badaniami regulowanymi prawnie. Wielopoziomowe procesy autoprzypomnienia ułatwią zarządzanie HR w Twojej firmie. Nie zapomnisz o kończących ważność badaniach czy o nadchodzących nieobecnościach!

PRZETESTUJ ZA DARMO
powiadomienia automatyczne

Informacje o urlopach

Automatyczne powiadomienia ułatwiają komunikację między pracownikami. Bezpośrednio z poziomu systemu e-Pracownicy możesz przypomnieć swoim współpracownikom o swojej nieobecności. Zbliża się zaplanowany dzień wolny? Poinformuj kogo chcesz za pomocą automatycznej wiadomości e-mail. Przepływ informacji o urlopach jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Jakie autoprzypomnienia możesz dostać?

Przypomnij pracownikom o badaniach BHP, zdolności do pracy, o obowiązku ponownych badań lekarskich, kończącej się umowie, a nawet o braku jakiejkolwiek dokumentacji w elektronicznych aktach pracowniczych co kilka dni – o ich częstotliwości decydujesz sam.

Zgodnie z RODO

Dane w narzędziu e-Pracownicy są zawsze bezpiecznie przechowywane i spełniają wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników.

Bezpieczeństwo

Archiwizacja online daje Ci możliwe największe zabezpieczenie przed niepożądanymi wyciekami danych. Cyfryzacja dokumentów akt pracowniczych to przyszłość, a także bezpieczeństwo!

Wygoda

Przechowywanie danych elektronicznie oszczędzi nie tylko czas pracy w dziale HR, ale również dużą przestrzeń w Twojej firmie. Dokumenty wyszukiwane są szybciej i nie zajmują już miejsca na półkach.

Co dodatkowo zyskujesz?

Korzyści, które zyskujesz dzięki e-Pracownicy to nie tylko gotowe moduły.

Dbamy o każdy aspekt Twojej pracy.